Atribuită
Cumpărare directă
Aprov.-BSMIL-nr.necesar 20805/27.10.2020 Cloroform pa CHEM112344305 1L Buc 5*52=260 Sulfat de mangan(II) monohidrat pa CHEM116169409 1kg Buc 1*107=107 QL05A0150 Hartie calit albastra 150mm 100buc/pach Filtratech Buc 5*47=235 FV24A0047 Hartie fibra de sticla 2.7um fara liant 47mm 50/pach Filtratech Buc 10*65=650 Pipeta gradata 1ml clasa A VTR636012520201 Buc 20*10=200 Pipeta gradata 2ml clasa A VTR636012520202 Buc 20*12=240 Pipeta gradata 5ml clasa A Glassco12520203 Buc 20*12=240 Palnie 60mm sticla tija scurta Buc 10*14=140 Palnie 90mm sticla tija lunga Buc 10*20=200 Balon cotat 50ml A dop PE Glassco636013020204 Buc 10*20=200 Balon cotat 100ml A dop PE fara certificat TGI Buc 4*18=72 Balon cotat 250ml A boro dop PP certif BLS120006 Buc 4*20=80 Balon cotat 1000ml A dop PE Glassco636012920209 Buc 4*67=268 Erlenmeyer 100ml GL boro BLS120203 Buc 10*7.5=75 Erlenmeyer 500ml GL Simax VTR632417106500 Buc 10*12=120 Sticla reactivi 500ml GL bruna dop rodat Buc 10*16=160 Sticla Winkler 250-300mL A 19/26 VTR632447702305 Buc 10*55=550 Cutie PETRI 60x15mm sticla Buc 10*4.5=45 Fiola de cantarire 70x40 mm(DxH) Buc 6*32=192 Sita cu umplutura ceramica 200x200mm B12753 Buc 2*46=92
- Număr anunț
- DA26688055
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.126 RON
- Valoare atribuită
- 4.126 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.