Atribuită
Cumpărare directă
106R03481 CARTUS TONER CYAN (1000 PAG) ORIGINAL XEROX PHASER 6510 6515 106R03482 CARTUS TONER MAGENTA (1000 PAG) ORIGINAL XEROX PHASER 6510 6515 106R03483 CARTUS TONER YELLOW (1000 PAG) ORIGINAL XEROX PHASER 6510 6515 106R03484 CARTUS TONER BLACK (2500 PAG) ORIGINAL XEROX PHASER 6510 6515 LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: *XEROX PHASER 6510 6515 PERSOANE DE CONTACT: Corina Dobrin 0731.372.434, e-mail corina@dnsbirotica.ro sau Corina Paun 0731.372.430, e-mail ofertare1@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA26706611
- Autoritate contractantă
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 950,56 RON
- Valoare atribuită
- 950,56 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.