Atribuită
Cumpărare directă
Espressor super-automat, cu urmatoarele caracteristici: - Caracteristici generale: Material rasnita: ceramica Culoare: negru Lungime cablu alimentare: 1 m Greutate: 7.2 kg Dimensiuni (WxDxH): 221 x 340 x 430mm - Caracteristici tehnice: Tip espressor: automat Presiune: 15 bar Alimentare: cafea boabe, cafea macinata Tip bautura: americano, apa fierbinte, cafea, cappuccino, espresso, latte macchiato, spuma de lapte Capacitate rezervor apa: 1.8 l Numar duze cesti: 2 Rasnita incorporata: Da Rezervor lapte: Da Capacitate compartiment cafea: 250 g - Functii si programe: Sistem spumare lapte: Da Sistem decalcifiere: Da Functie autocuratare: Da Setare temperatura: Da Setare grad macinare: Da Functii si tehnologii: boiler cu incalzire rapida, buton pornire/ oprire, control aroma, control tarie, functie memorare, Gusto Perfetto, sistem de incalzire Thermoblock, unitate de preparare detasabila.
- Număr anunț
- DA26694828
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 39711310-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680,67 RON
- Valoare atribuită
- 1.680,67 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.