Atribuită
Cumpărare directă
SILICON 1001 TRANSPARENT 280ml DISTYK 5 buc BANDA PLATA CREP 50MMX50M 96049419 CIRET 5 buc ADEZIV CONTACT ADHESIVE(KIT) 650ML 442003/442002 BISON 1 buc DILUANT UNIVERSAL 509 0.9L ME 5 buc VOPSEA ECOLASURE EXTRA ALB 8210 0.75L KOBER 1 buc VOPSEA SATIN ALB 4L FABRYO 1 buc PENSULA ITALIA 20mm SMT 5 buc PENSULA ITALIA 50mm SMT 5 buc BEC LED A60 E27 10W 840LM LUMINA CALDA PC3A60 CONS. 30 buc PRIZA SUCKO CERAMICA LESYA 705-0202-122 VERDE 5 buc PRIZA DUBLA SUCKO CERAMICA LESYA 705-0202-127 VERDE 5 buc INTRERUPATOR SIMPLU CU LED KAPTIKA 782101 CONS. 5 buc COMUTATOR ST KARRE PLUS ALB PANASONIC WKT00092WH CONS. 5 buc PRIZA DUBLA PT ALBA 1102 SPIN 5 buc PRIZA PT CU CP 16A MISYA GU-YAS VISION 5 buc MATURA SORG CU COADA LUX RALVERTI 6 buc DULIE E27 CERAMICA+LAMELA 3032 SPIN 10 buc TUB FLUORESCENT T8 15W T&G 2603.1212 EL0033185 ELBI 25 buc DISC ABRAZIV 115X3X22.2 11A30QBF CARBOCHIM 10 buc DISC RS PROFESIONAL 125*4MM SEDA 5 buc FIR TRIMMER 2.4X10M 520/15 GEKO 10 buc PERIE HBG 10 MES 0.30 572672 PROFIX 2 buc DIBLU 5MM 60BUC PG88500-525 EURO 94 1 set DIBLU NYLON DUOPOWER S K NV 6X50 537660 PROFIX 1 buc DIBLU 6X30MM 40BUC PG88500-630 EURO 94 1 set BROASCA 17 AL Y NI+ZA 20/85/22D VF+T122 35117Y208522N7012V FERONERIA 5 buc RACORD FLEXIBIL APA 1/2 L50 PWS4 II SERSTILL 5 buc RACORD FLEXIBIL 1/2X3/8 L40 PWS83 SERSTILL 6 buc CILINDRU SIGURANTA 30/40MM NICHELAT 3CHEI 500 A 01 FN 30X40 ASSA 5 buc BATERIE LAVOAR+VENTIL Q-01 DINAMIC 5 buc FLOTOR CU ALIMENTARE LATERALA 4723 ZEGOR 5 buc REZERVOR WC INALTI
- Număr anunț
- DA26694682
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Albatros" Constanta (CUI 4304649)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.271,69 RON
- Valoare atribuită
- 2.271,69 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.