Atribuită
Cumpărare directă
Tipologie: Statie de calcat Putere: 2401 - 2600 W Putere: 2600 W Presiune: 7.5 bar Rezervor de apa: 1.9 L Talpa: Durilium Airglide Autoclean Debit de abur: 140 g/min Jet abur: 500 g/min Calcare abur vertical: Da Timp de incalzire: 2 min. Sistem anti-calcar: Da Sistem anti-picurare: Da Varf cu aburi: Da Functii speciale: Mod Eco Detector rezervor gol Indicator anticalcar Reumplere continuă General Sistem stocare cablu: Da (cablu de alimentare și cablu pentru abur) Lungimea cablului: 1.7 m Blocare de siguranta: Da Oprire automata: Da Culoare: Albastru Altele: Mâner ergonomic Rezervor de apă detașabil Brand: Tefal Garantie: 24 luni, GV9563E0 f02
- Număr anunț
- DA26700554
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI 4323144)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 39713500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.069 RON
- Valoare atribuită
- 1.069 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.