Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine :Decasator 5 buc, Rigla 30 cm 3buc, Banda adeziv lata 10 buc, Stick memorie 16Gb 6 buc, Folie protectoare 100buc 2 seturi, Perforator 4 buc , Capsator 15 buc, Capse 24/6 10 cutii Agrafe birou 2 cutii, A grafe mari birou 3 cutii, Cutter 10 buc, Marker permanent Negru 10 buc, Buretiera gel 8 buc, Suport pixuri 5 buc, Registru coperta carton (4 dict+9 matematica) 13 buc, Cos gunoi 6 buc ,Hartie igenica 20 buc, Cutii servetele 20 buc, Prosop hartie ( de bucatarie) 20 buc, Pahar unica folosinta 100buc/set 1 set, Lingurite unica folosinta 100buc/set 1 set, Aparat indosariat cu inele 1 buc, Filtru cafea - 10 cesti 1 buc, Laminator A3 - 1buc, Folie laminat A3 100buc/set 1 set
- Număr anunț
- DA26697079
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL OLT (CUI 4394854)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.533,77 RON
- Valoare atribuită
- 1.533,77 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.