Atribuită Cumpărare directă

Proiectare infrastructura subsistem de comunicatii electronice pentru pavilionul infirmerie cazarma 979 Bacau, Proiectare infrastructură subsistem de comunicații electronice pentru pavilionul M din cazarma 3497, Proiectare infrastructură subsistem de comunicații electronice pentru obiectiv Cercul Militar de Garnizoana Bacău, Proiectare infrastructură subsistem de comunicații electronice pentru Hangar mentenanță cazarma 979 Bacău

Număr anunț
DA26711749
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Furnizor / câștigător
LIRAZ UNIC SRL (CUI 36602503)
Cod CPV
71320000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.000 RON
Valoare atribuită
46.000 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.000 RON

din 46.000 RON estimat