Atribuită
Cumpărare directă
Continut: 911953 PROTEINE TOTALE SER, 250mL 1 x 16 981905 MAGNEZIU, 8 x 6 mL 2 x 124 CBC-5DMR/H CONTROL HEMATOLOGIC MINDRAY BC5, 3 mL 3 x 210 CBC-5DMR/L CONTROL HEMATOLOGIC MINDRAY BC5, 3 mL 3 x 210 CBC-5DMR/N CONTROL HEMATOLOGIC MINDRAY BC5, 3 mL 3 x 210 A11-000134/4 M-53 CLEANSER, 1L 1 x 95.50 A11-000128/4 M-53 LYSE EO I , 1L 3 x 325 A11-000132/4 M-53 LYSE H, 500 mL 2 x 262 REFERAT 6306/29.10.2020 prezenta tine loc de comanda scrisa va rugam expediati - max 48H la sediul beneficiarului
- Număr anunț
- DA26730928
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.748,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.748,50 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.