Atribuită Cumpărare directă

REZERVA MOP BUMBAC 100% 200GR BUC 25 MANUSI MENAJ CAUCIUCATE DIVERSE MARIMI PER 60 HARTIE IGIENICA 2 STRATURI, 100% CELULOZA, ALBA, 15ML BUC 500 SAPUN LICHID 1L CU GLICERINA, PH NEUTRU FL 25 SACI MENAJ 60L 20BUC/SET NEGRI EXTRAREZISTENTI SET 200 SOLUTIE SUPRAFETE (MOZAIC, GRESIE, FAIANTA, PARCHET) 1L CONTINE 2 TIPURI DE SURFACTANTI BUC 120 PRONTO SPRAY MOBILA 300ML BUC 15 SACI MENAJ 35L 20BUC/SET NEGRI EXTRAREZISTENTI SET 100 REZERVA DEZINFECTANT COLAC WC 400ML/BUC RUBBERMAID FOAM CLEANER BUC 50 SAPUN LICHID 5L CU GLICERINA, PH NEUTRU BUC 25 HARTIE IGIENICA MINIJUMBO, CELULOZA 100%, 2 STRATURI, ALBA , GOFRATA, 130ML BUC 800 CIF CREMA 500ML CU MICROPARTICULE BUC 50 COADA LEMN PENTRU MATURA/MOP 120CM BUC 20 DOMESTOS 750ML PE BAZA DE HIPOCLORIT DE SODIU, ANTIBACTERIAN, ANTIFUNGIC, ANTICALCAR, ANTIRUGINA BUC 120 DETARTRANT 1L PE BAZA DE ACID CLORHIDRIC BUC 10 ACE CLOR 1L BUC 50 SOLUTIE VESELA 1L, DEGRESANTA, DIVERSE AROME BUC 25 DETERGENT PULBERE MANUAL 900G BONUX BUC 20 SOLUTIE GEAMURI PE BAZA DE ALCOOL 750ML CU PULVERIZATOR BUC 50 BALSAM RUFE 1L, PARFUM INDELUNGAT, DIVERSE AROME FL 5 PRAF CURATAT 600G SANO PE BAZA DE AGENTI INALBIRE PE BAZA DE CLOR BUC 5 SACI MENAJ 160L 10BUC/SET NEGRI EXTRAREZITENTI SET 30 SPALATOR GEAMURI CU MANER TELESCOPIC BUC 10

Număr anunț
DA26687699
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A MEDICAMENTULUI SI A DISPOZITIVELOR MEDICALE DIN ROMANIA (CUI 41433222)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.842 RON
Valoare atribuită
6.842 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.842 RON

din 6.842 RON estimat