Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN: 30215489 Tub din plastic telescopic pentru desene proiecte 77x135 77 x 135 cm Tub pentru proiecte Daco pentru arhivarea si transportul proiectelor, planselor etc Tub din plastic cu lungime reglabila si bretea reglabila Diametru 10.5 cm Lungime extensibila 77 - 135 cm Tuburi proiecte Daco
- Număr anunț
- DA26685346
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Mehedinti (CUI 9792729)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 505,60 RON
- Valoare atribuită
- 505,60 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.