Atribuită Cumpărare directă

90 buc. Papelino Soft Prosop hartie MIDI 2 str. 640gr/rola Celuloza 100%, 23*22cm, 330 foi/rola, portionat; 15 baxuri Prosop hartie tip V, gofrat verde (Bax: 20 pachete pe bax)

Număr anunț
DA26730802
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PLAST INVEST S.R.L. (CUI 26553055)
Cod CPV
33763000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.187,10 RON
Valoare atribuită
1.187,10 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.187,10 RON

din 1.187,10 RON estimat