Atribuită Cumpărare directă

Xerox A3 -1 top,catalog liceu+profesionala+coperti - 4 buc,creta alba -50 buc,creta colorata -14 cut,marker tabla - 72 buc,marker tabla -4 set,carton color -10 buc,hartie xerox A4 -5 top

Număr anunț
DA26690658
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SAT MARGARITI COMUNA BECENI (CUI 3662550)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
862,78 RON
Valoare atribuită
862,78 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

862,78 RON

din 862,78 RON estimat