Atribuită
Cumpărare directă
Test Bowie & Dick (safe check): pentru evidentierea aerului rezidual periculos sau a gazelor inerte din camera de sterilizare, destinat pentru verificarea eficientei sterilizarii cu abur la 134 grade timp de 3.5 min. Cerneala indicatoare vireaza din culoarea mov in culoarea verde pe toata suprafata, uniform si complet.Cardul este prevazut pe verso cu spatii pentru completarea datelor: localizare, departament, aparat operator, ciclu, data. Dimensiuni 9 cmx 5 cm. Sa respecte standardul EN ISO 11140-1:2014, CLASS 2. Pe ambalj sa fie mentionate nr. lot, data producerii, termenul de valabilitate minim un an de la data data livrarii
- Număr anunț
- DA26690542
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- ELPIS LOGIC BUSINESS S.R.L. (CUI 27901719)
- Cod CPV
- 33124131-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.380 RON
- Valoare atribuită
- 1.380 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.