Atribuită Cumpărare directă

GEL DEZINFECTANT PENTRU MAINI SI TEGUMENT X 4BUC STERISOL DEZINFECTANT PTR SUPRAFETE X1BUC

Număr anunț
DA26698766
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Forestier (CUI 2843841)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI 1321890)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.187,90 RON
Valoare atribuită
1.187,90 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.187,90 RON

din 1.187,90 RON estimat