Atribuită Cumpărare directă

Afis format A1 (70 x 100 cm), nr. de pagini: 1, tipar fata la 1 culoare, hartie offset 90g/mp, legatorie taiat, ambalat.

Număr anunț
DA26729347
Autoritate contractantă
Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
Furnizor / câștigător
TIPOGRAFIA HONTERUS SRL (CUI 2457735)
Cod CPV
79824000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.120,80 RON
Valoare atribuită
1.120,80 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.120,80 RON

din 1.120,80 RON estimat