Atribuită
Cumpărare directă
Micropipeta cu volum variabil + varfuri de pipeta Design ergonomic care asigura o operare usoara Greutate redusa Display mare care permite o identificare usoara volumului Calibrare si mentenanta sunt usor de realizat Ajustarea volumului se face insotita de un semnal ''click'' pentru evitarea greselilor Fiecare micropipeta a fost individual calibrata cf standardelor EN-ISO 8655 , sunt livrate cu un raport de calibrare si un numar de identificare Capacitate: 0,1 - 2,5 µl Diviziune: 0,05 µl Acuratete: ± 12% - 2,5% Precizie: ± 6% - 2% Include un set de varfuri de pipeta de 0-5 - 10 µL Varfuri micropipeta ambalate in punga Set 1000 de bucati
- Număr anunț
- DA26687743
- Autoritate contractantă
- Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190,09 RON
- Valoare atribuită
- 190,09 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.