Atribuită Cumpărare directă

Ata chirurgicala, nesterila, culoare alba, fire de poliamida papiota (batir) certificat CE, ISO 9001, avizat Ministerul Sanatatii. Lungime : 100 metri Numere : 5, 6, 7, 8, 9, 10.

Număr anunț
DA26704433
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33141125-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat