Atribuită Cumpărare directă

Furnizare 1 buc CARTUS TONER EPSON EPL 6200 pentru imprimanta Epson EPL 6200L.

Număr anunț
DA26700476
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA DOLJ (CUI 11333620)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305,70 RON
Valoare atribuită
305,70 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305,70 RON

din 305,70 RON estimat