Atribuită
Cumpărare directă
YC88.1 - Lingura dubla Hammacher din otel Remanit 4024, L 160 mm Lingura dubla, realizata din otel Remanit 4024, autoclavabila, lungime 160 mm Producator ROTH Lungime 160 mm Material Otel Remanit 4024 Dimensiuni (L*l) 22*35 mm si 30*45 mm Autoclavabila Da, la 121°C Cantitate o bucata Cod produs YC88.1
- Număr anunț
- DA26725823
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38,92 RON
- Valoare atribuită
- 38,92 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.