Atribuită
Cumpărare directă
Materiale criminalistice - 1 Pulbere de relevare a urmelor papilare, galben fluorescent,BVDA B-47955 - 500ml - 5 rec. x 355 lei; 2 Pulbere magnetică neagră de relevare a urmelor papilare, BVDA B-45100 - 500gr - 10 rec. x 290 lei; 3 Pulbere magnetica argintie BVDA - B-44100 - 500ml - 1 Rec. x 295 Lei; 4 Folie adezivă de culoare neagră, BVDA cod B 12500, pentru urme de incaltaminte - 2 folii/ pachet- 30 Pach. x 98 Lei; 5 Folie adezivă de culoare neagră, BVDA cod B 11000 - 10 folii/ pachet - 30 Pach. x185 Lei; 6 Folie adezivă de culoare albă, BVDA cod B 14000 -10 folii/ pachet- 25 Pach. x 185 Lei; 7 Tuș tipografic pentru amprentare (tub) -230T- 5 buc. x 76 Lei; 8 Recoltor cu sistem de autouscare pentru probe ADN - 400 buc. x 8.7 Lei; 9 Bandă adezivă de sigilare (casantă la dezlipire), roşu cu alb, inscripţionată in limba romana - role SM60002 - 8 Role x 81 Lei; 10 Metru lemn 2m- 3 buc. x 199 Lei; 11 Soluție pentru îndepărtarea adezivului și pentru dezlipire fără să distrugă suprafețele (Un-stick) - 1 fl. x 39 Lei; 12 Alcool etilic absolut, nealimentar - 1L- 3 L x 76 Lei; 13 Acetona pura - 1L - 1 L x 33 Lei; 14 Alcool metilic (metanol)- 1L - 3L x 49 Lei; 15 Acid acetic glacial - 1L - 1L x 39 Lei; 16 Acetat de etil - 1L - 1L x 58 Lei; 17 Bandă adezivă milimetrică BVDA cod H 50000 (rolă) - 10 role x 21 Lei; 18 Folie adeziva polietilena transparenta pentru urme papilare cod 269PPB - 4 Buc. x 85 Lei; 19 Folie adeziva polietilena transparenta pentru urme papilare - cod 144L4RJ- 2 Buc.
- Număr anunț
- DA26700193
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
- Furnizor / câștigător
- EVENT JUST SRL (CUI 31978133)
- Cod CPV
- 24000000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.742 RON
- Valoare atribuită
- 24.742 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.