Atribuită
Cumpărare directă
1 Marker whiteboard Ek W-500 albastru buc 10 2 Marker whiteboard Ek W-500 negru buc 10 3 Marker whiteboard Ek W-500 rosu buc 10 4 Marker whiteboard Ek W-500 verde buc 10 5 Burete tabla magnetica Ecada buc 4 6 Spray curatare tabla magnetica Daco 250ml buc 4 1 Dosar plic Taff buc 11 2 Dosar plic Paperland buc 89 3 Folie protectie documente A4 Noki 100/set set 10 4 Biblioraft pp 7.5cm color Taff buc 30 5 Pix cu gel SchoolOffice 801A albastru buc 20 6 Baterie Duracell R3 buc 20 7 Baterie Duracell R6 buc 30 ...mai putin
- Număr anunț
- DA26707935
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA UCEA DE JOS (CUI 29424900)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 579,66 RON
- Valoare atribuită
- 579,66 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.