Atribuită
Cumpărare directă
Cod intern: 40114220 Clapa si corpul metalic Prevazut cu distantier din plastic Capacitatea de perforare:maxim 33 coli Distanta intre cele 2 gauri: 80mm PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA26730809
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Plati si Inspectie Sociala a Municipiului Bucuresti (CUI 24735085)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30197330-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 349,50 RON
- Valoare atribuită
- 349,50 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.