Atribuită
Cumpărare directă
Criotuburi cu filet Premium Line Nesterile , cu zona de scriere Se pot depozita in cutii standard 10x10 , oferind 23% capacitate de stocare suplimentara Etansare rapida Capac special conceput ce ofera protectie de 100% antiscurgere Capacul si tubul sunt facute din polipropilena de calitate medicala aprobate de FDA , cu acelasi coeficient de extindere a rezistentei la scurgeri , in limitele de temperatura (-196 grade C + 120 grade C) Autoclavabile Fara ARN , ADN Produse in camere curate , ISO-9001,ISO-14001 , ISO -12485 Capacitate : 2 ml Diametru : 12,08 mm Inaltime : 47,6 mm Pachet 100 bucati+ Criotuburi cu filet Premium Line Nesterile , cu zona de scriere Se pot depozita in cutii standard 10x10 , oferind 23% capacitate de stocare suplimentara Etansare rapida Capac special conceput ce ofera protectie de 100% antiscurgere Capacul si tubul sunt facute din polipropilena de calitate medicala aprobate de FDA , cu acelasi coeficient de extindere a rezistentei la scurgeri , in limitele de temperatura (-196 grade C + 120 grade C) Autoclavabile Fara ARN , ADN Produse in camere curate , ISO-9001,ISO-14001 , ISO -12485 Capacitate : 5 ml Diametru : 12,08 mm Inaltime : 88,5 mm Pachet 100 bucati
- Număr anunț
- DA26700261
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 940,14 RON
- Valoare atribuită
- 940,14 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.