Atribuită
Cumpărare directă
IN VEDEREA INMATRICULARII 2 BUCATI , CF ACT ADITIONAL CONTRACT VALABILITATE - 7 LUNI 29.10.2020 -28.05.2021 PRIMA DE ASIGURARE 2100RON/BUC 1 BUCATA AG 49 PYT , CF ACT ADITIONAL CONTRACT VALABILITATE - 7 LUNI 29.10.2020-28.05.2021 PRIMA DE ASIGURARE 2388RON/BUC CONDITII DE PLATA - 4 RATE PRIMA RATA SE ACHITA LA EMITEREA POLITEI
- Număr anunț
- DA26693962
- Autoritate contractantă
- SC SALUBRITATE 2000 SA (CUI 13031718)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.588 RON
- Valoare atribuită
- 6.588 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.