Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARE FACULTATIVA CASCO PENTRU UN AUTOTURISM SKODA RAPID : VN02DKU seria sasiu TMBAM6NH7E4011975 Asigurator - GROUPAMA Valabilitate 12 luni din data de 02.11.2020 pana pe 01.11.2021 SUMA ASIGURATA: 24,485 LEI FRANSIZA: 0 PACHET DE ACOPERIRE: EXTREME CLAUZE SUPLIMENTARE: jante si anvelope, elemente vitrate, asistenta rutiera basic
- Număr anunț
- DA26705450
- Autoritate contractantă
- MUZEUL VRANCEI (CUI 4350670)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.947,23 RON
- Valoare atribuită
- 2.947,23 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.