Atribuită
Cumpărare directă
APARAT TANTARI+REZERVA (lichida) Buc. 10 BALSAM RUFE, 2 LITRI Buc. 110 BURETI SARMA, 40 g Buc. 267 BURETI VASE cu FASIE DURA 85 x 65 x40 mm Buc. 485 CREMA CURATAT SUPRAFETE., 500 ml Buc. 80 DETARTRANT PARFUMAT 1L St. 265 DETERGENT RUFE albe/colorate, pentru spalare manuala, 450 g Cut. 203 DETERGENT RUFE albe/colorate pentru masina de spalat rufe AUTOMATA , 4 Kg Punga 378 DETERGENT VASE, 1Litru St. 391 DETERGENT VASE AUTOMAT, 640 g Cut, 5 HARTIE IGIENICA, 2 straturi, 15 m Buc. 690 INALBITOR PARFUMAT , 1 L Buc. 564 PASTILE DEZINFECTANTE CLORIGENE, 200 Buc./Cut., cu aviz M.S. Cut. 69 LAVETE, 3 BUC/SET SET 235 MANUSI PENTRU MENAJ cauciuc, grosime 0.35 mm, marimea M Per. 380 MATURI MARI PLASTIC cu coada Buc. 107 MATURI MARI PAIE cu coada Buc. 75 MOP BBC cu franjuri (250 g) +COADA de lemn Buc. 220 REZERVA MOP BBC, 250 g Buc. 295 ODORIZANT CAMERA SPRAY, 300 ml Buc. 130 ODORIZANT WC cu suport, 40g Buc. 290 MUSAMA DIN PVC ml 70 PASTILE TANTARI, 30 Buc./Cut. Cut. 20 PERII FRECAT CU COADA/ PERII CURATAT CADA Buc. 2 PERII COVOARE cu COADA Buc. 3 PERII WC cu suport Buc. 23 PRAF DE CURATAT, 500g Cut. 175 PROD. DEDURIZARE A APEI, 400 g Cut. 177 PROSOAPE CELULOZA, 2 STRATURI , H=22 cm, min.12 m Rola 513 PROSOAPE HARTIE, 100 m Buc. 137 PUNGI PVC 2 kg., 500 buc./rola Rola 550 ROLE CEARCEAF HARTIE, 2 straturi Rola 38 SACI MENAJERI, 35 L, EXTRA REZISTENTI, 50 buc./rola Set 498 SACI PVC PUBELA, 120 L, dim. 700 x 1080 mm, 10 buc./rola, EXTRA REZISTENTI Rola 175 SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN , 1L, cu
- Număr anunț
- DA26697435
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9641718)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.236,40 RON
- Valoare atribuită
- 33.236,40 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.