Atribuită Cumpărare directă

Notebook 14" Lenovo ThinkPad T430, Intel® Core™ i5-3320M, 8GB DDR3, 320GB HDD, DVR-RW

Număr anunț
DA26715012
Autoritate contractantă
ŞCOALA GIMNAZIALĂ CULCIU MARE (CUI 17371950)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat