Atribuită Cumpărare directă

Vopsire pereti 584mp x20ron Gletuire cu plasa 224mp x24ron Vopsire usi 13bucx600ron Montare gresie 11mp x70ron Diferite reparatii 500ron

Număr anunț
DA26718983
Autoritate contractantă
Comuna Foieni (CUI 3896828)
Furnizor / câștigător
lechli tamas pfa (CUI 30194332)
Cod CPV
45453100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.126 RON
Valoare atribuită
26.126 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.126 RON

din 26.126 RON estimat