Atribuită
Cumpărare directă
SERVICIU I.T.P. 1 ATV ACCESS= 1 BUC x 99,75 LEI FĂRĂ TVA. ACHIZIŢIA ESTE NECESARĂ ÎN VEDEREA EFECTUĂRII INSPECŢIEI TEHNICE PERIODICE PENTRU MIJLOCUL AUTO MENŢIONAT. ACHIZIȚIA INCLUDE LA TOTAL PREȚUL TARIFULUI I.T.P. NECESAR EXECUTĂRII SERVICIULUI PROPRIU-ZIS INCLUSIV AL EVENTUALELOR TARIFE DE REVENIRE (SIGURANȚĂ, POLUARE, ALTELE). SERVICIUL PRESTAT TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN ADRESA 2564621 DIN 28.10.2020 ȘI OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 29.10.2020. ACHIZIŢIA ESTE NECESARĂ ÎN VEDEREA EFECTUĂRII INSPECŢIEI TEHNICE PERIODICE PENTRU MIJLOCUL AUTO MENŢIONAT, OBLIGATORIE ORICĂRUI TIP DE VEHICUL PE TOATĂ PERIOADA ÎN CARE ACESTA ESTE ÎNMATRICULAT/ÎNREGISTRAT ÎN ROMÂNIA, ÎN CONFORMITATE CU PREVEDERILE LEGII NR. 260/2017 ȘI O.G. 81/2000 PRIVIND CERTIFICAREA ÎNCADRĂRII VEHICULELOR ÎNMATRICULATE SAU ÎNREGISTRATE ÎN NORMELE TEHNICE PRIVIND SIGURANȚA CICULAȚIEI RUTIERE, PROTECȚIA MEDIULUI ȘI IN CATEGORIA DE FOLOSINȚĂ CONFORM DESTINAȚEI, PRIN INSPECȚIA TEHNICĂ PERIODICĂ.
- Număr anunț
- DA26705502
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
- Cod CPV
- 71631000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99,75 RON
- Valoare atribuită
- 99,75 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.