Atribuită
Cumpărare directă
Sistem Desktop PC Lenovo V530S-07ICR, Intel® Celeron® G4930, 4GB DDR4, HDD 1TB, Intel® UHD Graphics Adresa de livrare: CAMIN PERSOANE VARSTNICE, str. 8 Martie nr. 26, mun. Onesti jud. Bacau Pers de contact: sef centru Gafita Cristina, tel. 0752 127 884
- Număr anunț
- DA26706628
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala Onesti (CUI 22097983)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 30141200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.176,46 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.