Atribuită Cumpărare directă

anuntul de publicitate ADV 1175896 / 14.10.2020, avand ca obiect cumpararea directa, Bicileta Orizontala, organizata de Spitalul Clinic de Recuperare Medicina Fizica si Balneologie Fforie Nord, la data 16.10.2020

Număr anunț
DA26711810
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD (CUI 4300817)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
33154000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.300 RON
Valoare atribuită
21.300 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.300 RON

din 21.300 RON estimat