Atribuită
Cumpărare directă
Intretinere preventiva a echipamentelor de laborator Trace GC Ultra/ ITQ 900/AI 3000 II. Prețul afișat include costul următoarelor consumabile necesare pentru efectuarea operațiunilor de întreținere: - Filament pentru sursa de ionizare, cod 120320-0030 - 1 buc. - Ulei pompa preliminara, 1 L, cod 00301-15101 - 1 buc - Microseringa 10 ul, ac fix, tip bevel, lungime 50 mm, 26 gauge, cod 365D1831 - 1 buc - Filtru triplu (umiditate, oxigen, hidrocarburi), cu indicator, preconditionat pentru GC/MS, cod 60180-825 - 1 buc
- Număr anunț
- DA26709226
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
- Furnizor / câștigător
- PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
- Cod CPV
- 50410000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.261 RON
- Valoare atribuită
- 8.261 RON
- Data publicării
- 31.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.