Atribuită
Cumpărare directă
Ansamblu LED 625nm in montura, 700mW, 1000mA, cu driver si sursa de alimentare format din: a) LED 625nm, 700mW, montat 1000mA cod M625L4 1 buc b) T Cube LED Driver cod LEDD1B 1 buc c) Sursa de alimentare 15 V, 2.4A pentru un K-Cube sau T-Cube, cod produs:KPS101 – 1buc
- Număr anunț
- DA26708117
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 31532920-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.889 RON
- Valoare atribuită
- 2.889 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.