Atribuită Cumpărare directă

combinezon u.f 10buc*46.22lei,boneta u.f 100buc*0.42lei,viziera protectie 10buc*21.01lei masca unica folosinta 200buc*0.50lei,spirt 10buc*6.30le

Număr anunț
DA26709132
Autoritate contractantă
COMUNA SALATRUCEL (CUI 2541665)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
878,15 RON
Valoare atribuită
878,15 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

878,15 RON

din 878,15 RON estimat