Atribuită Cumpărare directă

Calculator Dell Optiplex 3020 Desktop SFF, Intel Core i3 Gen 4 4130 3.4 GHz, 8 GB DDR3, 256 GB SSD NOU, DVD-ROM, Windows 10 Pro, 3 Ani Garantie

Număr anunț
DA26730617
Autoritate contractantă
Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat