Atribuită Cumpărare directă

descriere : rolete textile cu mecanism complet

Număr anunț
DA26720390
Autoritate contractantă
Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
Furnizor / câștigător
VCR Total Sport S.R.L.- D (CUI 34852910)
Cod CPV
39515400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.249,94 RON
Valoare atribuită
2.249,94 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.249,94 RON

din 2.249,94 RON estimat