Atribuită
Cumpărare directă
Contor portabil de particule pentru verificarea condițiilor de curățenie ale aerului, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Prezenta achizitie reprezinta comanda ferma. Prin acceptarea prezentei va asumati indeplinirea cerintelor autoritatii contractante din caietul de sarcini atasat.
- Număr anunț
- DA26716288
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38432000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.551 RON
- Valoare atribuită
- 19.551 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.