Atribuită Cumpărare directă

Developer- Unitate fotoconductoare C930X72G LEXMARK ORIGINAL black pentru imprimanta C935dn / C935dtn / C935hdn / C940 / C945, multifunctionale X940e / X945e, 53.000 pag@5% acoperire.

Număr anunț
DA26719990
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat