Atribuită Cumpărare directă

motofierastrau husqvarana 550 xp II- 1 buc sina ghidaj lama 15" pas 325,1,3mm lant 15" ,1,3mm pas 325-3 buc set ascutire lant 4,8mm-1 buc

Număr anunț
DA26731023
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
IOSKANIR S.R.L. (CUI 27750462)
Cod CPV
43810000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.971,43 RON
Valoare atribuită
2.971,43 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.971,43 RON

din 2.971,43 RON estimat