Atribuită
Cumpărare directă
Pipetus cu acumulator, 5 viteze, volum de tragere: 0.1-200 mL, 240 Volt,Promo Pipetor Pipet/Set pipete EPPENDORF Research® plus 3-Pack Option 1 DCH 9283228 Research® plus 3-Pack Option 1 -3 pipettes (0,5-10 µl, 10-100 µl, 100-1000 µl), + 3 epT.I.P.S boxes à 96 tips = 960x3=2790 lei x 1 set =2880 lei fara tva
- Număr anunț
- DA26729728
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- DACCHIM SRL (CUI 12062074)
- Cod CPV
- 38437000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.740 RON
- Valoare atribuită
- 4.740 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.