Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare CASCO+RCCAL conform conditii de asigursre Groupama Asigurari pentru asigurat persoana juridica institutii ale statului, unitati sanitare si de invatamant, pentru 3 vehicule inmatriculate permanent in Romania,Jud. Mures, - marca FIAT Ducato, an fabricatie 2007, 2287 cmc, putere 88 kw, masa maxima autorizata 3300 Kg, nr, locuri 2, suma asigurata 9138 RON - marca HUMBAUR HUMBAUR, an fabricatie 2007, masa maxima autorizata 1300 Kg, suma asigurata 2145 RON - marca IVECO Daily, an fabricatie 2005, 2998 cmc, putere 101 kw, masa maxima autorizata 5000 Kg, nr, locuri 20, suma asigurata 13016 RON Limita de raspundere pe Asigurat per eveniment: 62.700,00 RON Sume asigurate/ Limite de răspundere:: 62.700,00 RON 2000 lei; 1000 lei; 200 lei; 100 lei Fransiza: zero Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: noiembrie 2020. Conform necesar pentru parcul auto.
- Număr anunț
- DA26732017
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARTE DIN TARGU MURES (CUI 4323101)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.240,16 RON
- Valoare atribuită
- 7.240,16 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.