Atribuită
Cumpărare directă
Subansamblul 4022 268 00223-HTG 120kV este necesar funcționării microscopului TECNAI 12G2, Oferta de preț este valabilă numai în cazul în care subansamblul defect se returnează la producător (în regim buy-back). - Condiția de livrare DDP Sediu Beneficiar; -Prețul include transportul la sediul Institutului; - Prețul include instalarea și punerea în funcțiune pe microscop. - Termen de livrare subansamblu HTC: maxim 45 zile de la comanda dvs. fermă (cu posibilitate de livrare în avans); - Termen de execuție: data intervenției se va stabili de comun acord, după livrarea HTG 120kV; - Garanție componentă: 3 luni de la instalare; - Garanție manoperă: 60 zile de la data raportului de service
- Număr anunț
- DA26713374
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 38519000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101.675 RON
- Valoare atribuită
- 101.675 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.