Atribuită Cumpărare directă

DIVERSE REGISTRE IMPRIMATE, DVD, PLICURI DVD

Număr anunț
DA26721410
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FRASINET (CUI 18987304)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373,56 RON
Valoare atribuită
373,56 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

373,56 RON

din 373,56 RON estimat