Atribuită
Cumpărare directă
Manualul tehnic SACQ 1 buc Punct online pentru administrarea/scorarea SACQ 100 buc Servicii de evaluare on-line pentru consiliere personalizata a studentilor aflati in situatii de risc. Evaluarea ajuta la înțelegerea mai bună a studentului evaluat în ceea ce privește nivelul de adaptare la cerințele experienței universitare. Sunt vizate urmatoarele aspecte: 1. Adaptare Academică: Motivație, Aplicare, Performanță și Mediu Academic; 2. Adaptare Socială: General, Alte persoane, Nostalgia și Mediu Social; 3. Adaptare Personal – Emoțională: Stare Psihologică și Stare Fizică; 4. Atașament: General și Specific.
- Număr anunț
- DA26730994
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
- Cod CPV
- 33156000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350 RON
- Valoare atribuită
- 1.350 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.