Atribuită
Cumpărare directă
SRAC va ofera servicii de audit de certificare/recertificare/supraveghere a sistemelor de management integrate calitate-mediu-sanatate si securitate ocupationala conform standardelor ISO 9001:2015+ISO 14001:2015+ISO 45001:2018. Certificatele noastre sunt recunoscute în România si în întreaga lume întrucât SRAC este acreditat RENAR si partener al celei mai prestigioase asociatii a organismelor de certificare - IQNet (The International Certification Network). Certificatele emise sunt valabile 3 ani-in cei trei ani de valabilitate organizatia trebui sa efectueze 3 audituri: auditul de certificare/recertificare initial, iar anual cate un audit de supraveghere ;tariful respectivei oferte include si cele doua audituri de supraveghere aferente anuale dupa cum urmeaza: audit recertificare-9850 ron, audit supraveghere nr 1-3975 ron, audit supraveghere nr 2-3975 ron
- Număr anunț
- DA26731030
- Autoritate contractantă
- S.C. RAM TERMO VERDE S.R.L. (CUI 42886590)
- Furnizor / câștigător
- SRAC CERT SRL (CUI 22088675)
- Cod CPV
- 79132000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.800 RON
- Valoare atribuită
- 17.800 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.