Atribuită Cumpărare directă

Kit Test MMSE 2 SEPAH cfp 386/16.10.2020 ref 37667/15.09.2020

Număr anunț
DA26687478
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
Cod CPV
33156000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
856,20 RON
Valoare atribuită
856,20 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

856,20 RON

din 856,20 RON estimat