Atribuită Cumpărare directă

Masina de spalat rufe Heinner,10 kg, 1600 RPM, A+++,Motor Inverter,Display LED,Alb,HWM-M1016INVA3+

Număr anunț
DA26658622
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
39700000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.599 RON
Valoare atribuită
1.599 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.599 RON

din 1.599 RON estimat