Atribuită Cumpărare directă

Cilindru pneumatic cu gaz pentru scaune de birou (gas lift). Ridica scaunul de birou cu 8,5 cm Diametrul la baza este de 4,2 cm Diametrul la mijlocul pistonului este de 5 cm Lungimea camera gaz 20 cm

Număr anunț
DA26673182
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BOTOSANI (CUI 9067845)
Furnizor / câștigător
XACT CONSULTING SRL (CUI 15507118)
Cod CPV
33193220-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,56 RON
Valoare atribuită
118,56 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,56 RON

din 118,56 RON estimat