Atribuită
Cumpărare directă
Cilindru gr 50ml.cls A 6 x 24.50 le = 147.00 lei Creuzet portelan D60mm x h79 6 x 28.00 = 168.00 lei Pilnie separare 1000ml cu rob PTF 2 x 198.00 = 396.00 lei Exicator fara rob D240mm......1 x 360.00 = 360.00 lei Refrigerent Allin SN29/32......1 x 115.00 = 115.00 lei Refrigegent Allin SM39/32 leg lat PP 1 x 160.00 = 160.00 lei Total........................1346,00 le Persoană contact: - Sef Laborator S.G.A. Vrancea-Ing. Stela Cristea - tel : - 0745/104.763
- Număr anunț
- DA26663233
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
- Furnizor / câștigător
- PROTAR SERVICE SRL (CUI 5066847)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.346 RON
- Valoare atribuită
- 1.346 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.