Atribuită Cumpărare directă

Produse de uz casnic, după cum urmează: - 1 bucată cafetiera Electrolux EKF7700, 1080W, 1,375L, selector aroma, timer programabil 24h, Auto-off 40 min, corp inox; - 3 bucăți termos Soft Grip Tefal, Inox, 1.5L, Negru; - 1 bucată termos Domotti.

Număr anunț
DA26718182
Autoritate contractantă
CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39700000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
743,67 RON
Valoare atribuită
743,67 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

743,67 RON

din 743,67 RON estimat